Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 313komentarzy: 0

Dzień Otwarty Szkoły w ZSP-T w Międzyświeciu

2018.04.26 20:50

Autor: ZSP - T Międzyświeć

W dniu 25 kwietnia w Zespole Szkół Przyrodniczo-Tecznicznych w Międzyświeciu odbył się tradycyjny Dzień Otwarty Szkoły. W zorganizowanych grupach przyjechali gimnazjaliści ze Skoczowa, Brennej, Górek, Goleszowa, Dębowca, Drogomyśla, Ochab, Pierśćca i Pogórza oraz indywidulanie rodzice z zainteresowanymi gimnazjalistami z innych miejscowości.

            Uczniowie i nauczyciele szkoły przygotowali prezentację kierunków proponowanych w ofercie edukacyjnej. Są to zawody: technik rolnik, technik architektury krajobrazu, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk oraz w branżowej szkole I stopnia: mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych, kucharz i oferta wielozawodowa. Gimnazjaliści zobaczyli też szkolny ogród, który prowadzą architekci krajobrazu oraz stanowisko odkrywki glebowej. Ozdobą wydarzenia była wystawa ciągników i maszyn rolniczych uczniów technikum rolniczego i zasadniczej szkoły zawodowej, a także ciągnik siodłowy ucznia technikum logistycznego.

Spotkaniu w szkole sprzyjała piękna pogoda, można więc uznać cały Dzień za udany.

            Zainteresowanych szkołą innych gimnazjalistów zapraszamy do osobistej wizyty w szkole, gdzie będzie można na bieżąco uzyskać wszystkie ważne informacje.

zródło: OX.PL
dodał: ZSP - T Międzyświeć 2018.04.26 20:50
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .