Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Architekci krajobrazu z Międzyświecia na wycieczce w Toruniu

W dniach 11–13 maja uczniowie klasy III architektury krajobrazu oraz logistycy wraz z panią Giernacką uczestniczyli w wycieczce do Torunia. Podczas pobytu mieli okazję podziwiać piękno toruńskiej Starówki oraz poznawać urokliwe zakątki miasta pamiętające czasy krzyżackie.
Wyjazd był również okazją do obserwacji i omawiania terenów zieleni oraz ciekawych rozwiązań z zakresu małej architektury, takich jak ławki, fontanny czy elementy zagospodarowania przestrzeni miejskiej.
Na zakończenie wycieczki uczniowie mogli wrócić do beztroskich lat dzieciństwa i aktywnie spędzić czas w parku trampolin Jump Arena Toruń. Wyjazd dostarczył wielu pozytywnych wrażeń, a Toruń skradł serca wszystkich uczestników 
    </div>
    



            <div class=
źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.