Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Dzień Dziecka na stacji PKP

Przesyłam zdjęcie z Dnia Dziecka, który odbył się na stacji kolejowej w Cieszynie. Frekwencja wspaniała, myślę, że codziennie byłaby duża ilość chętnych osób na przejazdy pociągami. Szczególnie zainteresowana byłaby pewnie nimi młodzież dojeżdżająca do szkół.

Z rozmów które przeprowadziłem z ludźmi, którzy przybyli na imprezę można wnioskować, że linia Cieszyn – Bielsko powinna istnieć, szczególnie byłaby popularna gdyby podróżować można było na tej trasie wspaniałymi pociągami jakimi są „Flirty”  
 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2011-05-29 22:29:55
gość: spoko te pociagi,ale reszta wokoło to jeden wielki syf,mógłby ktoś zrobic reportaż o stacjach PKP w naszym regionie to by było piekne pokazać jak to wszystko wygląda.
2011-05-29 23:48:46
gość: Wszystko ok, tylko to trąbienie... Mniejsze dzieci były bardzo wystraszone i płakały, gdy słyszały ogłuszającą trąbkę. Na przyszły rok proponuję wprwadzić zapisy na na przejazd specjalnym pociągiem jaki jechał do Goleszowa. Chciałem też jechać z synem, ale jak widziałem tych ludzi ściśniętych jak radynki w puszce to zrezygnowałem. Panowie organizatorzy, to miała być przyjemność, a nie walka o przetrwanie...
2011-05-30 07:40:15
gość: Witam Nie spodziewaliśmy się tak wielkiej frekwencji. Takiego tłumu dorosłych z dziećmi. W/g władz miasta ludzie w Cieszynie nie potrzebują pociągów i kompletnie nie interesuje ich kolej. Co do trąbienia fakt trochę za głośno, następnym razem jeżeli będziemy mieli siły zorganizować podobną imprezę to potrąbić będzie można w tylko jednej lokomotywie i to tej oddalonej stojącej przy parku. Co do przejazdu do Goleszowa bardzo dużo dorosłych bez dzieci zajęło miejsca a więc ten pomysł z zapisami jest dobry. Po części udało nam się zrekompensować to tym że w ciągu paru minut udało się w ŚZPR i PLK-SA załatwić drugi extra przejazd do Goleszowa. Ale coś za coś niestety wypadła z programu niespodzianka którą miał być konkurs rysunkowy dla dzieci wraz z możliwością pomalowania FLIRTA farbkami plakatowymi na zewnątrz w różne wzory, kwiatki i itp. dziecięce fantazje. My jako współorganizatorzy jesteś osobami prywatnymi i wszystko to robimy za własne pieniądze. Miasto kompletnie nic nam nie pomogło. Podesty ułatwiające wejście do maszyn pożyczył na Teatr z Czeskiego Tesina !!! Pozdrawiam Ryszard Chaszczewski CSMK
2011-05-30 12:41:23
gość: Impreza fajna, tylko domagała się doszlifowania. Przykre to, ze miasto w tej kwestii nie pomogło. To trąbienie to była przesada :) Choć nie trudno przez to było się zwiedzieć ze cos się dzieje. No i ten ścisk w pociągu!! Koszmar,ale mam rozumiec,ze nie chcieliscie odbiegać od tradycji podrozowania pociagami:D W takim scisku to ostnio wracałam znad morza cala noc plus bagaze. Faktem jest to,że duzo było ludzi dorosłych nieraz bez dzieci,którzy pozajmowali miejsca siedzące. A impreza miala być dla dzieci. Tu składam podziękowania Pani,któa przygarneła mojego synka na kolana :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.