Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Finał „Trzech Odsłon Kultury”

Finał projektu „Trzy Odsłony Kultury”

W listopadzie 2020r. w Zespole Szkół im. W. Szybińskiego w Cieszynie udało się przeprowadzić kolejną edycję konkursu ,,Trzy Odsłony Kultury”. Wzorem lat ubiegłych na projekt - skierowany do uczniów klas: VII i VIII szkół podstawowych składały się trzy konkursy o charakterze artystycznym. Wydarzenie zostało zorganizowane dzięki wsparciu ze środków Starostwa Powiatowego w Cieszynie, zaś patronat nad nim objęli: Burmistrz Miasta Cieszyna Gabriela Staszkiewicz i Starosta Powiatu Cieszyńskiego Mieczysław Szczurek.

W tym ,,niepewnym roku szkolnym” jury konkursu, w skład którego weszli p. Janusz Pawlak, p. Katarzyna Owczarzy (nauczyciele j. polskiego), jednogłośnie stwierdziło, że wyłonienie zwycięzców było wyjątkowo trudne. Każdy z uczestników tak naprawdę zasługuje na nagrodę. Warto zaznaczyć, że podjęcie wysiłku (przygotowanie się do konkursu) to osobisty sukces nie tylko wspaniałych uczniów szkół podstawowych, ale także ich opiekunów i rodziców. Gratulujemy!!!!

Niestety ,,brutalna proza życia” zmusiła jury do wskazania zwycięzców ,,Trzech Odsłon Kultury”, którym zostaną przekazane nagrody rzeczowe (statuetki, książki) oraz pamiątkowe dyplomy przygotowane przez p. Mariusza Romanowskiego.

Laureatami konkursu zostali:


I miejsce:

Iga Pędzińska z SP im. Jarosława Dąbrowskiego w Kończycach Małych

Damian Mikulski z SP im. Tadeusza Kościuszki w Górkach Wielkich

Anna Chudyk z SP  im. Karola Miarki w Ochabach

II miejsce

Natasza Pędzińska z SP im. Jarosława Dąbrowskiego w Kończycach Małych

Życzymy dalszych sukcesów!!! Ponadto informujemy, że nagrody można odebrać w sekretariacie ZS im. W. Szybińskiego w Cieszynie w terminie do 18 grudnia 2020r.

 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.