Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Konferencja naukowa „Dziecko - Rodzina - Szkoła. Uczeń o specjalnych potrzebach edukacyjnych w środowisku rodzinnym i szkolnym”

Dnia 27 marca 2019 r. w Cieszyńskim Ośrodku Kultury - Dom Narodowy odbyła się konferencja naukowa pt. „Dziecko - Rodzina - Szkoła. Uczeń o specjalnych potrzebach edukacyjnych w środowisku rodzinnym i szkolnym”. Konferencja naukowa została zorganizowana przez Szkołę Podstawową nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie. Burmistrz Miasta Cieszyna Pani Gabriela Staszkiewicz objęła konferencję patronatem honorowym. Konferencję uroczyście otworzyła Pani Katarzyna Gładczak Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie. Więcej informacji oraz bardzo interesujących materiałów z przeprowadzonej konferencji znajduje się na portalu www.ox.pl pod linkami kierunkowymi: http://www.cieszyn.pl/?p=articlesShow&iArticle=10584 oraz https://wiadomosci.ox.pl/konferencja-naukowa-rodzina-dziecko-szkola,56892

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.