Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mikołajkowy Turniej Karate o puchar burmistrza miasta Ustroń

7 grudnia w Ustroniu został zorganizowany przez Klub Sportowy Shindo Mikołajkowy Turniej Karate o puchar burmistrza miasta Ustroń. Pod patronatem miasta Ustroń w ostatnią sobotę rywalizowało ponad 100 zawodników reprezentujących nasze sekcje z Ustronia, Cieszyna, Strumienia, Zebrzydowic.

Najmłodsi uczestnicy Turnieju mieli zaledwie 5 lat. Przesłaniem zawodów była pomoc ciężko chorej 7 letniej Mai, której zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Organizator zadbał o to, aby wszyscy uczestnicy otrzymali paczki od św. Mikołaja a startujący w konkurencjach drużynowych nie zależnie od ilości wszystkim wręczono medale.

Puchar burmistrza Ustronia dla najmłodszego zawodnika Turnieju otrzymali Głowania Amelia, Mendrek Wojciech oraz Śleziak Szymon. Najlepszą zawodniczką Turnieju została Krystek Wiktoria a zawodnikiem Ogierman Szymon.

Rozegrano 29 konkurencji indywidualnych Kata i Kumite oraz 10 konkurencji drużynowych.

foto Ludwika Wierzgoń, więcej foto na https://photos.app.goo.gl/7jN7Ja5yqZgpkh9M7

poniże wyniki :

1.KUMITE indywidualne zielone niebieskie brązowe chłopcy:

1 miejsce Czernik Tymoteusz Cieszyn

2 miejsce Przybycin Igor Strumień

3 miejsce Szafarczyk Piotr Cieszyn

3 miejsce Smolorz Konrad Strumień

2.KUMITE indywidualne białe pasy chłopcy:

1 miejsce Nalepa Jakub Cieszyn

2 miejsce Suchanek Michał Cieszyn

3 miejsce Holik Mateusz Cieszyn

3 miejsce Nalepa Filip

  1. KUMITE indywidualne pomarańczowe pasy chłopcy:

1 miejsce Walczysko Dawid Cieszyn

2 miejsce Korcz Jan Ustroń

3 miejsce Heller Piotr Cieszyn

  1. KUMITE indywidualne pomarańczowe,zielone i niebieskie pasy dziewczyny:

1 miejsce  Płoskonka Iga Cieszyn

2 mieisce Poznańska Laura Ustroń

3 miejsce Dancewicz Lena Ustroń

  1. Kumite indywidualne chłopcy niebieskie, brązowe od 13 lat

1 miejsce Czyż Bartosz Cieszyn

2 miejsce Halama Jacek Strumień

3 miejsce Wolski Kacper Cieszyn

3 miejsce Niemczyk Filip Cieszyn

6 .Kumite cchłopcy żółte pasy do 10 lat

1 miejsce Ogierman Cieszyn

2 miejsce Juroszek Dominik Cieszyn

3 miejsce Galeja Paweł Cieszyn

3 miejsce Nawrocki Lew Ustroń

  1. Kumite dziewczyny pomarańczowe zielone pasy do 10 lat

1 miejsce Pyzia Małgorzata Cieszyn

2 miejsce Kowalczyk Justyna Cieszyn

3 miejsce Halama Małgorzata Strumień

3 miejsce Ferfecka Judyta

  1. Kumite chłopcy żółte pasy open

1 miejsce Gorzelany Bartosz Cieszyn

2 miejsce Szczuka Samuel Cieszyn

1 miejsce Salachna Kacper Cieszyn

2 miejsce Janeczek Mateusz

  1. Kumite dziewczyny zielone, niebieskie, brązowe od 12 lat

1 miejsce Krystek Wiktoria Cieszyn

2 miejsce Borzęcka Maja Cieszyn

3 miejsce Oszek Gloria Strumień

3 miesjsce Śladowska Wiktoria

  1. Kumite dziewczyny białe żółte pasy do 9 lat

1 miejsce Paw Ada Cieszyn

2 miejsce Pietruszek Nicolla Cieszyn

3 miejsce Holik Martyna Cieszyn

  1. Kata dziewczyny do 8 lat białe pasy

1 miejsce Nalepa Nadia Cieszyn

2 miejsce Głowania Amelia Zebrzydowice

3 miejsce Kania Magdalena Zebrzydowice

3 miejsce Rychły Amelia Zebrzydowice

  1. Kata dziewczyny od 9 lat białe

1 miejsce Browarczyk Marta Ustroń

2 miejsce Rduch Alicja Cieszyn

3 miejsce Szymala Laura Cieszyn

3 miejsce Gruszczyk Wiktoria Ustroń

  1. Kata dziewczyny żółte pasy do 10 lat

1 miejsce Gubała Hanna Ustroń

2 miejsce Pietruszek Nicolla Cieszyn

3 miejsce Paw Ada Cieszyn

  1. Kata dziewczyn od 11 lat białe:

1 miejsce Nina Madzia Ustroń

2 miejsce Głowania Justyna Zebrzydowice

3 miejsce Kania Magdalena Zebrzydowice

3 miejsce Chuchla Marzena Cieszyn

  1. Kata chłopcy białe pasy od 9 lat:

1 miejsce Nalepa Filip Cieszyn

2 miejsce Gaś Tomasz Cieszyn

3 miejsce Holik Mateusz Cieszyn

3 miejsce Suchanek Michał Cieszyn

  1. Kata dziewczyny pomarańczowe open

1 miejsce Janiczek Maja Cieszyn

2 miejsce Ferfecka Judyta Cieszyn

3 miejsce Pyzia Małgorzata Cieszyn

3 miejsce Janiczek Amelia Cieszyn

  1. Kata chłopcy białe pasy do 8 lat:

1 miejsce Goły Michał Zebrzydowice

2 miejsce Kuśnierz Artur Strumień

3 miejsce Kobielusz Bartosz Cieszyn

3 miejsce Kamieński Marcin Cieszyn

  1. Kata dziewczyny od 11 lat żołte pasy:

1 miejsce Sawicka Justyna Cieszyn

2 miejsce Andrusiewić Alicja Cieszyn

3 miejsce Szczyrba Emilia Cieszyn

  1. Kata chłopcy do 8 lat żółte pasy:

1 miejsce Ogierman Szymon Cieszyn

2 miejsce Szalbot Konrad Cieszyn

3 miejsce Peszel Stanisław Strumień

3 miejsce Juroszek Dominik Cieszyn

  1. Kata dziewczyny zielone pasy open

1 miejsce Wnętrzak Malwina Ustroń

2 miejsce Halama Małgorzata Strumień

3 miejsce Żyła Klaudia Ustroń

  1. Kata cłopcy żółte pasy do 12 lat:

1 miejsce Szczuka Samuel Cieszyn

2 miejsce Gorzelany Aleksander Cieszyn

  1. Kata zielone pasy chłopcy open:

1 miejsce Przybycin Igor Strumień

2 miejsce Kozłowski Kacper Ustroń

3 miejsce Pustelnik Paweł Strumień

3 miejsce Zbijowski Wojciech

  1. Kata chłopcy niebieskie pasy open :

1 miejsce Dancewicz Borys Ustroń

2 miiejsce Smolorz Konrad Strumień

3 miejsce Szczypka Jakub Strumień

  1. Kata chłopcy brązowe pasy open :

1 miejsce Niemczyk Filip Cieszyn

2 miejsce Hubczyk Mateusz Ustroń

3 miejsce Kluska Konrad Zebrzydowice

3 miejsce Czernik Tymoteusz Cieszyn

  1. Kata dziewczyny 11-12 lat open;

1 miejsce Płoskonka Iga Cieszyn

2 miejsce Poznańska Laura ustroń

3 miejsce Dancewicz Lena Ustroń

  1. Kata chłopcy żółte pasy od 9 lat:

1 miejsce Janeczek Mateusz Zebrzydowice

2 miejsce Salachna Kacper Cieszyn

3 miejsce Strządała Jakub Strumień

3 miejsce Niemiec Stanisław Strumień

  1. Kata dziewczyn niebieskie i brązowe pasy:

1 miejsce Borzęcka Maja Cieszyn

2 miejsce Oszek Gloria Strumień

3 miejsce Sladowska Wiktoria Zebrzydowice

  1. Kata dziewczyn niebieskie i brązowe pasy open:

1 miejsce Krystek Wiktoria Cieszyn

2 miejsce Chrośnik Maria Strumień

3 miejsce Jurzykowska Marta

  1. Kata chłopcy pomarańczowe pasy:

1 miejsce Korcz Jan Ustroń

2 miejsce Walczysko Dawid Cieszyn

3 miejsce Kohlmeyer Dawid Strumień

3 miejsce Heller Piotr Cieszyn

Kumite drużynowe open

1 miejsce Cieszyn ( Szafarczyk P. Czernik T. Czyż B. Krystek W. )

2 miejsce Strumień ( Przybycin I. Zbijowski W. Halama J. Oszek G. )

 

KS SHINDO 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.