Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Narodowe Święto Trzeciego Maja w SP5 w Cieszynie!

Cieszyńska SP5 uroczyście obchodziła 235 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Młodzież przygotowała przedstawienie, które obejrzały wszystkie klasy. Odśpiewany został Hymn Polski. Tradycyjnie uczniowie obejrzeli także, specjalnie przygotowaną na tą okazję, prezentację multimedialną. Uroczystość uświetniła także obecność Pani Dyrektor Danuty Łabaj!

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.