Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Pięć medali cieszyńskiego Kyokushin

W dniu 2.03.2019. odbył się w Będzinie II Turniej Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina. W Turnieju wystartowało 275 zawodników z 29 klubów z całej Polski. Był to pierwszy start zawodników Cieszyńskiego Klubu Karate Kyokushin w tym sezonie.

Złoty medal dla Klubu zdobył Norbert Wałach w kategorii kadetów + 40 kg. Miał 3 pojedynki i wszystkie rozstrzygnął na swoją korzyść przez skuteczne niskie kopnięcia - lowkicki.

Srebrne medale zdobyli:
Zuzia Pasterny w kategorii juniorek +55 kg. W półfinale wygrała przez wskazanie sędziów z o wiele wyższą i cięższą rywalką, natomiast w finale musiała uznać wyższość aktualnej wicemistrzyni świata, którą parę miesięcy wcześniej pokonała na Mistrzostwach Polski.
Paweł Wojacki w kategorii młodzików do 50 kg. W półfinale wygrał przez skuteczne kolano, natomiast w finale został dwa razy sfaulowany. Sędziowie jednak nie dopatrzyli się faulu i kiedy Paweł nie podjął dalszej walki przyznali zwycięstwo jego rywalowi.
Cezary Loska w kategorii kadetów do 30 kg. W ćwierćfinale wygrał przed czasem nokautując swojego rywala lowkickami, w półfinale również wygrał przed czasem, natomiast w finale uległ swojemu przeciwnikowi przez wskazanie sędziów.

Brązowy medal w kategorii juniorów do 65 kg zdobył Igor Wojacki. Igor przegrał w półfinale przez wskazanie sędziów.

Pozostałym naszym zawodnikom nie udało się przebić do strefy medalowej.

Zdobyliśmy 5 medali co dało nam 11 miejsce. Natomiast jeżeli weźmiemy pod uwagę tylko kumite, to klub wywalczył bardzo dobrą 5 lokatę za Jastrzębiem, Bielskiem, Skarżyskiem i Wieliczkąmówi Bogdan Kubica prezes i trener Cieszyńskiego Klubu.

Sędziami z ramienia Klubu byli: Darek Kubica i Andrzej Pasterny. Kierownikami ekipy Bogdan Kubica i Piotr Wojacki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.