Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Styczeń z siatkówką w cieszyńskiej SP1

W styczniu cieszyńska Jedynka była gospodarzem kilku miejskich zawodów w siatkówce. 16 stycznia odbyły się tam Mistrzostwa Cieszyna w mini piłce siatkowej chłopców. W zawodach brało udział pięć szkół podstawowych: SP1, SP2, SP5, SP6, SP7. Na podium znalazły się następujące szkoły: I miejsce SP1, II miejsce SP2, III miejsce SP6. W dniach 11 i 18 stycznia odbyły się Mistrzostwa Cieszyna w siatkówce dziewcząt i chłopców klas 7-8. W kategorii chłopców w zawodach uczestniczyły następujące szkoły: SP1, SP2, SP3, SP4, SP6, SP7. Klasyfikacja końcowa to: I miejsce SP2, II miejsce SP4, III miejsce SP7.
W kategorii dziewcząt w zawodach uczestniczyły natomiast szkoły: SP1, SP2, SP3, SP4, SP5, SP6. Miejsca medalowe zdobyły: I - SP3, II - SP6 , III - SP2.
Serię sportowej rywalizacji w Jedynce, w dniu 23 stycznia, zakończyły Mistrzostwa Cieszyna w mini piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach uczestniczyły: SP1, SP2, SP3, SP5, SP6.
Na podium znalazły się następujące szkoły: I miejsce SP3, II miejsce SP2, III miejsce SP1.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, którzy brali udział w siatkarskich zmaganiach w SP 1 w Cieszynie, dziękujemy za wspaniałą rywalizację i sportową postawę na boisku.

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego SP1 w Cieszynie

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.