Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Symboliczne gołębie na Salmopolu

W Szczyrku ciągle pada i słońce i znowu pada ! Ale my przygotowujemy się do niedzieli i do 1 lipca do modlitwy przy kamiennych tablicach z 10 przykazaniami, kiedy to Polska przejmie 1 lipca przewodnictwo w Unii Europejskiej!

Zapraszam serdecznie 1 lipca 2011 na Biały Krzyż godz. 9.30! Dzisiaj przygotowaliśmy pierwszego gołębia - takie chcemy aby wypuścili zaproszeni zacni goście. Jednym z gości będzie osobisty asystent Jerzego Buzka , który przywiezie przesłania Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego w Beskidy na Biały Krzyż. Całośc spotkania nie powinna przekroczyć 30 minut ! Rozpoczynamy o 9:30

Chcemy wierni Słowu Bożemu i napomnieniu Ap Pawła w dniu 1 lipca kiedy Polska będzie obejmować przewodnictwo w Unii Europejskiej polecić pod opiekę Bożą w modlitwach ekumenicznych naszą i Europę nasze Beskidy . To jest nasza obowiązek i to musimy zrobić. Jako wierzący górale nie możemy stać z boku i się tylko przyglądać.
Modlitwa odbędzie się w Beskidach a dokładnie na Przełęczy Salmopolskiej tuż obok Białego Krzyża przy Tablicach Kamiennych z 10 przykazaniami , które to tablice zostały symbolicznie przekazane przez Parafię Ewangelicką w Szczyrku w darze Europie -w dniu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej ! Chcemy zaprosić was do wspólnej modlitwy na godz. 9.30 pod Biały Krzyż . Chcemy modlić się o mądrośc w podejmowaniu decyzji przez naszych rodaków w Unii Europejskiej. Aby te podejmowane decyzje z chwilą objęcia przewodnictwa w UE były zgodne ze Słowem Bożym. Aby Europa mogła odczuć czasie naszego przewodniczenia Unii Europejskiej ,że dla Polaków Słowo Boże jest najważniejsze ,że jest najważniejszym kodeksem . Chcemy przypomnieć raz jeszcze o naszych chrześcijańskich korzeniach Europy! Na koniec modlitwy chcemy wypuścić symboliczne " białe gołębie" symbol Ducha Świętego i pokoju ! Niech Duch Święty da mądrość i pokój Europie i światu !

Ks. Jan Byrt
 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2011-06-26 19:43:30
gość: "Przede wszystkim więc napominam, aby zanosić błagania, modlitwy, prośby, dziękczynienia za wszystkich ludzi, za królów i za wszystkich przełożonych, abyśmy ciche i spokojne życie wiedli we wszelkiej pobożności i uczciwości. Jest to rzecz dobra i miła przed Bogiem, Zbawicielem naszym, który chce, aby wszyscy ludzie byli zbawieni i doszli do poznania prawdy." I List do Tymoteusza 2:1-4 [Przekład Biblii Warszawskiej]
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.