Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Zawody wędkarskie relacja w 3D

W piątek 3 czerwca 2011 na stawie przy gospodarstwie agroturystycznym „Radecki Dwór" odbyły się I Zawody Wędkarskie o „Złota Płetwę". Była to pierwsza tego rodzaju impreza na terenie gminy Dębowiec, a jej celem było wzbudzenie zainteresowania wędkowaniem wśród lokalnej społeczności. Dzięki współpracy z Lokalną Grupą Rybacką „Żabi Kraj", która sfinansowała to wydarzenie, udało się dopiąć wszelkie szczegóły na ostatni guzik.

Film zarejestrowany w technice 3D 


Zawodnicy wykazali się duża motywacją, bowiem pierwsi z nich pojawili się już na dwie godziny przed zawodami. Punktualnie o godzinie 10.00 można było rozpocząć wspólne wędkowanie, któremu towarzyszyły przepyszne kiełbaski i kaszanki z grilla.

Co jakiś czas było widać wzmożony entuzjazm wśród zawodników, którzy raz po raz wyciągali z wody coraz to bardziej okazałe ryby. Prawdziwym łowcą okazał się młody uczestnik zawodów Tymoteusz Kaleta, który zdeklasował swoich rywali wyławiając dwa okazałe jesiotry. Długość jednego z nich po dokonaniu pomiaru przez sędziego sięgała 100cm! Planowo o godzinie 14.00 zawody dobiegły końca i wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, medale i nagrody. Gminny Ośrodek Kultury pragnie podziękować Lokalnej Grupie Rybackiej „Żabi Kraj" za wniesiony wkład w organizację tego wspaniałego przedsięwzięcia oraz Wójtowi Gminny Dębowiec Tomaszowi Brannemu za udostępnienie stawu na czas trwania zawodów.


Wyniki konkursu Wędkarskiego o „Złotą Płetwę"

1.Kaleta Tymoteusz ilość zdobytych punktów 7060
2.Chudek Mateusz - 3780
3.Nowak Wojciech - 3040


Zdobywcą najdłuższej ryby został Tymoteusz Kaleta  100 cm
 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.