Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Dzień Otwarty w SPTE

Wiadomo, że u nas - w Szkole Podstawowej Towarzystwa Ewangelickiego drzwi i ramiona są zawsze otwarte dla obecnych i przyszłych uczniów. Jednak raz do roku uchylamy je jeszcze szerzej, żeby mogli do nas zajrzeć ci, którzy dopiero rozpoczną swoją przygodę ze szkołą.

21 lutego gościliśmy obecnych przedszkolaków (a mamy nadzieję, że  już wkrótce uczniów naszej szkoły) oraz ich opiekunów.

Były śpiewy, tańce, zabawy, malowanie twarzy, koralikowy zawrót głowy, chrupkowe konstrukcje, latające karteczki, odkrywanie książek, ufff..... Na pewno coś mi umknęło.  Rewelacyjnie zaprezentowali się nasi uczniowie z kółka tanecznego, chóru i kółka teatralnego. Na medal spisali się siódmoklasiści, którzy tego dnia zamienili się w przewodników i opiekunów, i pięknie zajęli się młodszymi kolegami. Było tak, jak to u nas bywa często - gwarno, kolorowo i wesoło. Mamy nadzieję, że SPTE pokazała, że szkoła to miejsce odkryć, zaskoczeń i miłych spotkań, że nie trzeba jej się bać.

Na wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do naszej szkolnej gromadki, czekamy z niecierpliwością!

A. Cz.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.