Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Srebro Igora Wojackiego w Limanowej

Chociaż Cieszyński Klub Karate Kyokushin sezon startowy zakończył końcem maja Pucharem Śląska, to jednak zawodnik z Cieszyna Igor Wojacki zdecydował się na dodatkowy start 15 czerwca 2019r. w VIII Międzynarodowym Turnieju w Limanowej, gdzie pojedynki w kategorii juniorów odbywały się w full kontakcie. Ponadto chodziło o sprawdzenie się z rywalami silniejszymi to znaczy cięższymi i wyższymi i dlatego Igor zdecydował się na start w kategorii do 70 kg, a nie w swojej kategorii do 65 kg.
Doszedł aż do finału, gdzie po bardzo wyrównanej walce i dogrywce sędziowie niejednogłośną decyzją przyznali zwycięstwo rywalowi.
Na wyróżnienie zasługuje półfinałowa walka Igora, gdzie pokonał bardzo dobrego zawodnika z Ukrainy przed czasem przez ippon.
W Turnieju startował również w kategorii młodzików do 50 kg Paweł Wojacki. Przeszedł zwycięsko dwie rundy, w tym jedną przed czasem, ale niestety w ćwierćfinale doznał kontuzji ręki i nie udało mu się przebić do strefy medalowej.
Miło nam też poinformować, że w dniu 15 czerwca na cieszyńskim Rynku podczas obchodów Święta Trzech Braci zawodniczka Cieszyńskiego Klubu Zuzanna Pasterny otrzymała z rąk Burmistrzyni Miasta Cieszyna – Gabrieli Staszkiewicz wyróżnienie w postaci listu gratulacyjnego za wysokie wyniki sportowe w 2018 roku.
Chciałbym dodać, że Zuzia otrzymała powołanie na obóz Kadry Narodowej, który odbędzie się w lipcu w Krakowie, równolegle z 46 Wschodnio Europejskim Letnim Obozem Karate Kyokushin.
Obecnie mamy przerwę wakacyjną w ogólnodostępnych treningach, natomiast od września zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania Kyokushin w sekcjach w Cieszynie i Ustroniu - mówi prezes i trener CKKK Bogdan Kubica.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.