Elektronik ze skoczowskich Bajerek na praktyce w Norwegii

Marcin Cieślar uczeń klasy trzeciej technikum, kształcący się w zawodzie technik elektronik odbył praktykę zawodową (obowiązkową w klasie III) w firmie BrunstadTV w Norwegii. Pracował na stanowisku serwisanta urządzeń elektronicznych. 

Wyjeżdżając  z pracodawcą, w celu realizacji zamówień firmy, miał okazję zwiedzić Oslo i malowniczo położoną w wysokich górach  Dolinę Hallingdal.  

Po powrocie do Polski Marcin wspominał, że na terenie firmy mieszkali inni młodzi ludzie z całego świata, między innymi z Indii,  Brazylii, Peru, z którymi się zaprzyjaźnił.  Po ciężkim dniu pracy relaksowali się w saunie, korzystali z kąpieli w Morzu Północnym lub jeździli na mecze hokeja.

Marcin przez cały pobyt prowadził dzienniczek praktyk, dokonując w nim wpisów zarówno w języku polskim, jak i angielskim. W efekcie trzech tygodni nauki u zagranicznego pracodawcy, Marcin nabył wielu nowych umiejętności praktycznych, podszkolił język angielski oraz pozyskał nowych przyjaciół, którzy mają nadzieję w przyszłości ponownie z nim współpracować.

Szef firmy ocenił pracę Marcina na ocenę celującą.

K. Hyrnik, E. Wilczyńska

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją